poniedziałek, 4 listopada 2013

KONKURS
Cześć kochani! 
Będąc w Łodzi na FashionPhilosophy Fashion Week Poland miałam okazję zwiedzić strefę Showroom i obejrzeć stanowiska wielu młodych, zdolnych autorów. Tydzień mody skupia wokół siebie ludzi, którzy mają podobne podejście do ubrań jak ja - nie lubią rutyny, cenią najwyższą jakość materiałów i dbają o najmniejsze detale przy procesie produkcji każdej sztuki. Co najlepsze - te wszystkie świetne produkty wcale nie różniły się cenowo od tych ze sklepów ogólnodostępnych, a czasem można było wyjechać stamtąd z czymś zupełnie unikatowym! Jednym z takich autorów jest właśnie GUDIES, którego autorka na swojej stronie prezentuje zupełnie oryginalną i limitowaną kolekcję ubrań! Uważam, że powinno się wspierać takich ludzi, bo od podejścia do mody zależy czy będziemy zgadzać się ze wszystkimi trendami, które dyktują sieciówki i wszyscy wyglądać tak samo czy raczej postawimy na oryginalność i wyróżnimy się z tłumu!I tutaj coś dla Was - razem z GUDIES.eu organizujemy konkurs, w którym do wygrania będzie piękna chusta z włoskiej tkaniny. Sezon jesień/zima sprzyja chłodom i zawsze musimy nosić coś pod szyją, a dlaczego nie nosić się elegancko i szykownie? Chusta o jedwabistym chwycie i pięknym nadruku będzie idealnie pasować każdej dziewczynie i kobiecie, która marzy o nutce luksusu w ubiorze!
Wspaniałe jest tez to, że zostały stworzone tylko trzy takie egzemplarze, a wartość jednego sięga blisko 100 złotych!Zasady konkursu są proste:
1. Polub profil KOMBINATORKA oraz GUDIES
2. Udostępnij status facebook'owy z informacją o konkursie na swojej tablicy.
3. Zostaw swój e-mail pod postem, abyśmy mogli Cię wylosować.
4. Czekaj na wyniki. :)

Konkurs trwa od dziś (04.11) do piątku do północy (08.11, godzina 24.00). W tym czasie musisz spełnić trzy warunki, aby wziąć udział w konkursie. Ogłoszenie zwycięzcy konkursu nastąpi na moim fanpage'u oraz fanpage'u GUDIES w poniedziałek (11.10). Dodatkowo dla trzech osób biorących udział w konkursie przewidziane są nagrody w postaci bonów zniżkowych (-20%) na aktualną kolekcję prezentowaną na stronie gudies.eu.
 
Cóż więcej pozostało mi jak tylko zaprosić Was do udziału w konkursie i życzyć powodzenia?
Do dzieła, dziobaski!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

WYNIKI

Cześć kochani!
Konkurs organizowany razem z GUDIES dobiegł końca! Przypominam, że do wygrania była piękna chusta o wartosci blisko 100 złotych oraz 3 bony zniżkowe na aktualną kolekcję dostępną na stronie gudies.eu!

Tak więc - nagrodę główną otrzymuje Aleksandra Stawowczyk.
Jej adres e-mail został wylosowany spośród ośmiu osób, które zostawiły swoje dane pod tym postem i pod wpisem konkursowym na fanpage'u :)

Dodatkowo bony zniżkowe na asortyment w sklepie internetowym wygrywają:
- Anna Prostak
- Katarzyna Gorlej
 - Justyna Błeszyńska


Gratulacje dla wszystkich zwyciężczyń, dalsze informacje otrzymacie drogą mailową!

Dziękuję Wam oraz reszcie za wzięcie udziału w konkursie :)

Buziaczki,
Kombinatorka 

3 komentarze: