poniedziałek, 21 października 2013

Squares in my mind


Cześć!
Pewnie zastanawiacie się co tym razem wykombinuję. Cóż, sprawa jest prosta - kilogram ciucholandu, pół kilograma fantazji, szczypta talentu i gotowe! Tym razem talent i większą część fantazji dostarczała Patrycja Batko, która sfotografowała stylizację i stworzyła kilkanaście miniportretów Krakowa. Bardzo miło patrzy się na te zdjęcia, to miasto jest takie piękne...
Miałyście czasem ochotę na retro? Ja swoją zachciankę spełniłam nieoczekiwanie podczas jednej z wypraw do ciucholandu. Mój wrodzony talent do znajdywania świetnych ciuchów i tym razem mnie nie zawiódł i za kilkanaście złotych mogę się teraz cieszyć piękną bluzką i kobaltowymi spodniami w kant. Pantalony przeszły małą przeróbkę krawiecką, i aż dziwię się jak dobrze wyszły.
Nie zrezygnowałam jednak całkowicie z nowoczesności i przykryłam moje retro płaszczem, tzw. przejściówką z pikowanymi rękawami. Właściwie efekt, jaki tworzy długi, czarny płaszcz podoba mi się bardziej niż gdyby wszystko 'ocieplała' krótka ramoneska. To ubranie wydaje mi się bardziej wyrafinowane, budzi wrażenie niezależności i pewności siebie. Może po przeczytaniu tego pomyślicie sobie, że chyba wypiłam za dużo 'herbaty' i teina uderzyła mi do głowy skoro przypisuje ubraniom konkretne stany emocjonalne.. A pomyślcie sobie co czujecie ubierając wymarzone ubranie. Czyż nie jest to miłe uczucie wiążące się z lepszym nastrojem? Zapewniam, zawsze poprawi Wam to humor i z tym dyskusji nie ma :)


I was wearing : pants, shirt - second hand, heels - Deischmann, bag, coat - local shop, sunnies - Parfois


8 komentarzy:

 1. Rewelacyjnie Ci to wyszło, a Pani fotograf spisała się na medal.

  OdpowiedzUsuń
 2. bluzka i spódnie razem to idealna para, a zdjęcia z Krakowa cudowne. Zdolna z Ciebie krawcowa:) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Rewelacyjna bluzka! TO faktycznie jest talent - takie cuda w sh :)

  OdpowiedzUsuń
 4. całkowicie udane polowanie!
  spodnie i bluzka rewelka
  znam ten stan po spędzonym, owocnym czasie w ciucholandzie ;)

  pozdrawiam
  http://myfashionmoods.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne zdjęcia, naprawdę genialny klimat! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. spodnie i koszula świetnie do siebie pasują, szkoda, że płaszcz to świetne połączenie nieco przytłacza. Gratuluję talentu do wynajdywania takich pereł w sh :)

  OdpowiedzUsuń