sobota, 4 maja 2013

Trzymaj Fashion!

NEON
Moi drodzy! Portal ALLEGRO ogłosił konkurs na najlepszą stylizację w trzech stylach: KONTRAST, NEON i DENIM. Do wygrania ciekawe nagrody, międzynarodowa sława i wakacje na Karaibach :)

 A tak już na poważnie, konkurs to okazja do sprawdzenia siebie pod względem modowym, i żeby nie było tak prosto, składa się z kilku etapów. Jurorami, którzy wybiorą najlepsze zestawy inspirowane głównym przesłaniem danego stylu są Mr.Vintage, Charlize Mystery i moja ulubiona Macademian Girl. 
Jaki styl wybrałam? KONTRAST był moim faworytem, ale żeby nie było tak łatwo, stawiam na NEON! Co takiego charakteryzuje mój strój?
Przede wszystkim wygoda. Płaskie buty w stylu militarnym są idealne na spędzanie całego dnia w pośpiechu, a ponadto wyglądają zawadiacko. Wyglądają też trochę jak kowbojki - te ich wąskie noski. To właśnie w nich uwielbiam - wygoda i pazurek w jednym. 


Choć jeszcze niedawno patrząc na boyfriendy po plecach przebiegały mnie ciarki, to w tym momencie jestem ich gorącą zwolenniczką. Wyprodukowałam sobie nawet charakterystyczne przetarcia na nogawkach dla lepszego wrażenia. Ponieważ jednak są minimalnie za duże (spodnie mam od liceum), zapięłam je na fioletowe szelki i problem 'zlatywania z tyłka' sam się rozwiązał. I to z jakim efektem!
Ponieważ lubię robić wrażenie 'profesjonalistki', w sam raz wydawało mi się połączenie denimu i skóry (eko skóry, aby być uczciwym), dlatego na białą bokserkę narzuciłam kurtkę z H&M, która towarzyszy mi już od jesieni i sprawdza się we wszystkich zestawach z płaskimi, czarnymi butkami :) 
Kropkę na "i" stawiają neonowe okulary. Pokochałam ten model od pierwszego wejrzenia, kiedy zauważyłam je w CCC. Miałam również typ 'brązowe szkła - złote oprawki', ale niestety  (choć chwaliłam ich solidność w tym poście), wypadła z nich jedna śrubka i wymieniłam je właśnie na tą sztukę. Cóż, czasem niedogodność staje się okazją do wypróbowania czegoś nowego. Nie żałuję, bo wyglądają świetnie! 2 komentarze: