niedziela, 17 marca 2013

Szyciowy Blog Roku20 marca [EDIT]
Przypominam o trwającym głosowaniu w konkursie na SZYCIOWY BLOG ROKU!

Głosowanie internautów odbywa się od 18.03.2013 do 26.03.2013 do godz. 23:59.
Aby zagłosować, wystarczy kliknąć przycisk oddania głosu umieszczony przy mojej wizytówce.
Głosujący internauci mogą wygrać aż 50 poradników Łucznika http://www.szyciowyblogroku.pl/nagrody/

Dodatkowo na profilu Facebook Łucznika na głosujących czekają dodatkowe nagrody - 3 maszyny do szycia
http://www.facebook.com/events/623276691022684/

Kochani, proszę Was o pomoc! 
Oddawajcie swoje głosy, tym bardziej, że macie szansę na wygranie niezłych nagród! 
Powiedzcie o konkursie swojej rodzinie, znajomym, oni tez mogą skorzystać z tej okazji i wygrać! 

 


18 marca [EDIT]

Hej Kochani!
Podaję link do głosowania!

Proszę Was o głosy a obiecuję, że się odwdzięczę! :*:*:*
Oto link - GŁOSUJ NA KOMBINATORKĘ!

Witam Was kochani!

Mam dla Was nowinę - ostatnio dowiedziałam się o konkursie na najlepszego SZYCIOWEGO BLOGA ROKU! Nie wahając się ani chwili, zgłosiłam swój udział :)
"Konkurs SZYCIOWY BLOG ROKU powstał z myślą o pasjonatach szycia, którzy dzielą się swoim hobby z internetową publicznością. Tętniąca życiem blogosfera wyzwala pozytywną energię i inspiruje tysiące czytelników, a szyciowe hobby rozprzestrzenia się dzięki niej w niesamowitym tempie." - co więcej pozostało mi powiedzieć?
'Po raz pierwszy w historii nagrodzone zostaną najlepsze szyciowe blogi w trzech kategoriach – MODA, DIY (Do It Yourself) i OSOBOWOŚĆ. W jury zasiądą: top blogerka modowa Harel, projektantka mody wieczorowej i bielizny Monika Idzikowska, projektantka mody i akcesoriów oraz właścicielka szyciowej kawiarni Róża Matyja oraz jako juror specjalny Katarzyna Koperczak znawczyni trendów i wykładowca w Katedrze Mody na Warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych.'
Terminy są następujące:  do 16 marca 2013 trwa zgłaszanie blogów, a następnie od 18 do 26 marca odbędzie się głosowanie internautów. I tutaj wielka prośba do Was!
Od samego początku jesteście dla mnie wielkim wsparciem i nie udałoby mi się 'dociągnąć' do tego etapu bez Was.  Może niektórzy czytając te moje wyznania pomyślą sobie "what the f**k she's talkin' about" i będą patrzeć z politowaniem, ale na prawdę - bez słów otuchy, zachęty, że ktoś tu przychodzi i chce mu się czytać treść postu, dodać komentarz, czy chociaż obejrzeć zdjęcia - byłoby mi bardzo trudno.

Tak wiec teraz prośba do Was - jeżeli macie chwilkę, proszę zagłosujcie na MOŻNA INACZEJ!
 Będzie to świetna forma wsparcia, pomoc w realizacji moich założeń i projektów, najlepszy prezent jaki możecie mi zrobić... glosowanie zaczyna się jutro i jak już napisałam, będzie trwało do 26 marca. czasu jest niewiele, dlatego nie zwlekajcie! :) Link do glosowania dodam jutro - internet na Słowacji w naszym akademiku jest średni...

Ok, to wszystko na dziś, trzymajcie się!
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz