środa, 2 stycznia 2013

To sum up the 2012


 2012... Zaczęło się skromnie, bo od zdjęć telefonem komórkowym.

 Patrząc z perspektywy na moje najwcześniejsze posty mogę odważnie powiedzieć, że ich jakość wzrosła kilkakrotnie - przynajmniej od strony wizualnej. Co do merytoryki, ocenę pozostawiam Wam, moi drodzy czytelnicy ;)

 
Nie sądziłam, że upodobanie do szperania w lumpeksach przejdzie taką metamorfozę. Wręcz zapoczątkowało to pewien nowy etap w moim życiu - odnalazłłam swoją pasję, która wciąga mnie coraz bardziej i bardziej. I nie mam na myśli założenia sieci sklepów z używaną odzieżą (choć to też przewinęło się raz szybciutko przez moje myśli), ale pasja do szycia, tworzenia pięknych rzeczy, które mogłyby choć na chwilę stworzyć komuś odskocznię od codziennych zmartwień. Gdzieś to we mnie siedzi i popycha do robienia właśnie takich rzeczy jak kupno maszyny do szycia czy założenie bloga, aby móc dzielić się tym co mam w głowie z innymi. Ot, taka ekshibicjonistyczna dusza artysty. Bo tak właśnie jest, że estetyka to coś ważnego w moim życiu i przez to będę dążyć do pięknych rzeczy w moim otoczeniu. Tutaj też właśnie moda przybyła mi z pomocą i, jak na tych słynnych freskach malowanych przez Michała Anioła, wyciąga do mnie palec i kopie twórczym prądem...
Bilans na rok 2012 uważam za dodatni, zyskałam świetnych czytelników (tak, tak, to o Was! :)) i to właśnie napędza mnie do działania! Obym dalej mogła to wszystko tak rozwijać jak do tej pory. Życzę więc Wam i sobie siły, aby te wszystkie przeciwności były tylko przejściowe, a wszelka krytyka była konstruktywną!
Dziękuję Wam za ten rok i równocześnie spoglądam w przyszłość w pozytywnym nastroju ;))

Buziaki :****


5 komentarzy:

 1. Szczęśliwego Nowego Roku! Kolejnych 365 równie pięknych stylizacji :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wzajemnie! A dla Ciebie 365 jeszcze lepszych śniadań, do łóżka, a co! :D

   Usuń
 2. świetny wpis!
  i super zdjęcia!
  pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajne podsumowanie :) Duży progres. Gratulacje :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, cały czas staram się robić to coraz lepiej ;)) Strasznie mi miło, że dostaję od Ciebie takie wsparcie ^^ Gdyby coś działo się źle, powiedz mi, dobrze? :)

   Usuń