piątek, 7 grudnia 2012

Kristen and her dresses...

Witam wszystkich! :*

Przeglądając ostatnie plotki i dziwne informacje na znanym portalu natrafiłam na zdjęcia gwiazdy Sagi Zmierzch Kristen Stewart. Fanką filmów przestałam być po drugiej części, która wydawała mi się strasznie nudna, miłość do Edwarda wygasła, natomiast światełko w oczach mam zawsze kiedy widzę Kristen. O ile jej gra jest specyficzna (a to jeszcze nie do końca trafne określenie) tak jej kreacje zachwycają mnie od samego początku. Karl Lagerfeld określił ją kiedyś 'ideałem nowoczesnej kobiety' i miał w tym dużo racji.

Coś w niej mówi 'mam was wszystkich gdzieś, nic o mnie nie wiecie',  potwierdza to chłodnym  spojrzeniem w obiektywy paparazzich. Nic sobie nie robi z otaczającej jej wrzawy medialnej, i można by pomyśleć, że nie będzie się jakoś specjalnie starała o fascynujący wygląd na czerwonym dywanie. I tu tkwi błąd mojego myślenia, bo Kristen, choć taka zdystansowana, zawsze wychodzi doskonale ubrana, umalowana, z ułożonymi włoskami.
 Projektanci i domy mody zachwycają się aktorką, ostatnio została twarzą kolekcji Balenciaga, stworzonej dla młodego pokolenia. Dziś zobaczycie jednak tylko jeden strój z tej linii, bowiem skupię się na Zuhairze Muradzie i jego ostatniej kolekcji. Filmik z pokazem znajdziecie na samym dole.
Kristen ma chyba jakiś monopol na kreacje od ZM, przygotowane na sezon Spring Summer 2013. Na premierach ostatniego filmu z serii "Saga zmierzch..." nosiła sukienki właśnie z tej kolekcji.

Patrzcie tylko na zestawienie kolorów - cielista, koronkowa sukienka, fuksjowa szminka i garnitur w krokodylim odcieniu zieleni... Bosko!
Kombinezon jest świetny, choć mógłby być bardziej opięty na udach.
Sukienka powala bogactwem zdobień!


A tutaj w kombinezonie od Balenciaga...


A oto nagranie pięknego pokazu Zuhaira Murada. Jest co podziwiać.


 

Zostawiam Was z tą cudowną kolekcją.

Buziaczki i do zobaczenia wkrótce :***

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz