niedziela, 18 listopada 2012

How not to be too much elegant...

Witam Was, kochani! 

Pamiętacie, jak pewnego razu chwaliłam się przeróbką getrów (za dużych i dzwonowatych) ? Otóż tak oto przedstawiają się one w akcji. Nie polecałabym ich na zimne wieczory, ale na dzienną temperaturę jeszcze wystarczą. 
Ostatnio odchodzę od  zestawów eleganckich, stawiam raczej na parkę, buty na płaskim obcasie i czapkę 'żula'. Mam coś takiego głęboko w środku, co nie jest do końca eleganckie i nigdy nie udaje mi się dopasować tak ubrań, żeby reprezentować sobą wyrafinowanie i górnolotne idee. Daleko mi do Kasi Tusk czy Ciarry Ferragni.  Z powyższych powodów właśnie, pokazuję dziś zestaw, który jest bardzo wygodny i choć buty są  wysokie, to cała stylizacja ma w sobie ducha rebelii i coś z dziewczyny motocyklisty. 
Rękawy z ekoskóry dodają charakteru kurtce z H&M, która jest świetnie skrojona, ale żeby nie było idealnie, jak to w owej sieciówce bywa, materiałowa część ubrania ma tendencję do obierania się w kłaczki. 
Szary golf to moja zdobycz z ciuchola z zeszłego roku, do tej pory świetnie znosi pranie w automacie, nie wyciąga się, ani nic złego z dzianiną się nie dzieje. :) 


Czapa.. czapa to zakup z Tesco i chyba nic więcej o niej powiedzieć nie trzeba. Najtańsze rozwiązanie, które okazało się najlepsze. Nigdy nie byłam w pełni usatysfakcjonowana moimi nakryciami głowy, zawsze wydawało mi się, że wyglądam w nich głupio, a tu proszę... Najprostszy model okazał się strzałem w dziesiątkę! 
 Torebka już miała swoje 5 minut na fanpejdżu , również pochodzi z second handu. Poszukuję do niej długiego, skórzanego paska. Z nim byłaby idealna! Mam nadzieję, że jakoś dajecie radę podczas tych zimnych dni... mnie ratuje zielona herbata z pigwą i suszem owocowym :) 
Trzymajcie się ciepło, buziaczki :*:*

P.S. Co myślicie o pomyśle urządzenia konkursu na blogu lub fanpejdżu? Co chcielibyście wygrać? Buty, ciuchy czy może jakąś biżuterię? Dajcie mi znać w komentarzach! 
1 komentarz:

  1. REWELACJA,oddaj mi te spodnie :))) obserwuję i liczę na rewanż :)
    pozdrawiam
    biszkopcik86.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń