sobota, 1 września 2012

Leo and red

Witajcie moi kochani :*
Rzadko u mnie zdarza się mieć chwilkę czasu przed wyjściem do pracy, ale kiedy już mam okazję, pstrykam sobie fotki z fotela. Muszę w końcu kupić statyw, 'wstyd przecie' uśmiechać się do medla :P Hihi :)
Ale tak na poważnie... Zdjęcie było zrobione w zeszłym tygodniu, kiedy temperatura była jeszcze znośna z rana. Przedwczoraj siedziałam sobię w swetrze i ciepłym płaszczyku-przejściówce, a rano zdarzyło mi się nawet  porwać ze sobą kapelusz. 
Ów strój prezentowany poniżej jest jednym z moich ulubionych (czerwone spodnie ^^). Oszalałam ostatnio na punkcie łączenia czerwieni z motywami zwierzęcymi, które jakby chłoną ten kolor i żyją z nim w harmonii :) Do tego koturny (wygoda!) i można ruszać do pracy. Oby tylko nikt mnie bardzo nie ganiał po nierównym terenie, jest ryzyko złapania zająca :P 


Hi boys and girls :)
This time, I have a few words for you in english :) I'm sorry for any mistakes I'll make, forgive me :* 
Ok, so yesterday was a Blogger Day so I decided to make a post for you :)
Not often happens to me to have some spare time before leaving to work, and when I have some, I make pictures, smiling to an armchair (not having a tripod yet). :P
This outfit is one of my favourites because of the red pants ^^ I very much like combining animal prints with red colour, this is one of the natural combinations to me like whiskey and coca-cola. They like each other and I like it on me :) Black wedges are one of the most comfy pair of shoes I have, so it's perfect at work. 
Ok, it's everything for now, have a great day, lot's of kisses for you :*:*:*

pants - new yorker
top - sh
shoes - 17gortz

Jak widzicie, napisałam kilka zdań po angielsku, zdarzyło mi się otrzymać komentarze od zagranicznych czytelniczek i chciałabym im ułatwić trochę dostęp do bloga. :) Wybaczcie mi ewentualne błędy, nie wahajcie się pisać mi o poprawkach. :) 
To wszystko na dziś, życzę Wam miłego dzionka ^^
Buziaczki :*:*:*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz