środa, 9 listopada 2011

Trudny wybór..

Witajcie!
Mam na oku kilka rodzajów butów. Wszystkie są dostępne przez internet, więc niestety nie będę mogła ich przymierzyć i dotknąć, ale to chyba już najmniejszy problem, muszę się z tym pogodzić, chcąc mieć coś taniej- mamy taką niepewność.

Na początek- sztyblety :)
http://www.deezee.pl/obuwie_damskie/balerinki_8/rdr30_chelsea_boots_black_patent.html

To pierwszy model, który mi się spodobał. Bardzo mi się one podobają, ze względu na wygodę, ktorą niesie płaski obcas, rajcuje mnie też lakierkowana powierzchnia. Nie wiem jak sprawdzałoby się to na deszczu, no ale po kałuży wiadomo chodzić nie będę :P

Niestety nie mogę skopiować zdjęcia następnych butów, które mi się podobają, więc podaje link :) -->
http://www.sklep-grene.pl/product_info.php/products_id/8442
Te natomiast przyciągają mnie jakością. Buty pochodzące ze specjalistycznego sklepu, skórzane, wytrzymałe. Niestety nie mają  tego look'u, a lakierki go zapewniają. Jest jednak pewna nadzieja, że przetrwają lata, a kiedy moda na nie powróci, będę mogła wyciągnąć je z zakurzonego pudełka i cieszyć bezczelnie buzię :)

Drugie w kolejce do zakupienia są buty wodoszczelne. Nie podoba mi się myśl o kaloszach, ani trochę. Aczkolwiek wiem, iż mogą one mnie czekać, jeżeli chcę naprawdę wodoszczelne buty. Przydałyby się również na pluchę i roztopy, oczywiście z grubymi termoskarpetami i filcową wkładką. Jedna propozycja to:
http://www.sklep-grene.pl/product_info.php/products_id/8578 [ta sama historia z kopiowaniem zdjecia ;( ]
Wyglądają dość zgrabnie i smukło, jak na kalosze, ach te jeździeckie klimaty :) Nie chcę też zapłacić niewiadomo jakich pieniędzy, jak np. za Huntery, które mi się i tak nie podobają. Muszę jeszcze tylko zasięgnąć rady eksperta co do przedstawionych butów gumowych, czy w ogóle warto się nimi interesować ;p
Dobrze, jak narazie temat wyczerpany.
Pozdrówki, trzymajcie sie ciepło ^^

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz