niedziela, 23 października 2011

Scout skirt :)

Witam!
Dzisiaj pokazuję spódniczkę ostatnio znalezioną w sh. Do ciuchola weszłam zupełnie przypadkiem, będąc koło Bagateli, załatwiając zupełnie inne sprawy. Oczywiście nie mogłam wyjść z niczym :P Tak oto prezentuję ową spódniczkę! Kolorem kojarzy mi się ona trochę z harcerstwem, ale plisy sprawiają, że ma swoisty 'modny look' :)
Co jest w niej najlepsze? Cena :) 
Spódniczka ma w środku rzep, którym można regulować do pewnego stopnia rozmiar. Ogólnie to S-ka, ale kiedy zjemy porządny obiad.. :) Nosi ją się jak spódnicę z wysokim stanem. Posiada również hmmm zip?, nie wiem jak to określić dokładniej, którym przymocowuje się klapę spódniczki --> ostatnia fotka. Zip jest plastikowy, więc nie wygląda zbytnio estetycznie, szukam sposobu ukrycia tego elementu, jak narazie dłuższy sweter przychodzi mi na myśl. 
Z góry przepraszam, jeśli kogoś razi jakość zdjęć- na razie nie mam lepszego sprzętu, więc musicie to znieść...

2 komentarze:

  1. a ja mam pewien pomysł na zakrycie tej "sprzączki", a mianowicie można ja przykryć chociażby broszką np. w kształcie kwiata, lub zostając w elementach harcerski np. jakimś skórzanym elementem :P co Ty na to? :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Całkiem niezły pomysł z tą brożką, chciałabym dodać tej spódniczce takiego lżejszego wyglądu :) coś wykombinuje, dzieki za podsunięcie pomysłu :)

    OdpowiedzUsuń