środa, 5 października 2011

My very first time :)

Zawsze zastanawiałam się co bym napisała, gdybym miała własnego bloga... Kwestia pozostawała nierozstrzygnięta, aż do dziś. Nadal jestem bardzo niezdecydowana, choć rysuje mi się pewna wizja tego, co chcę przekazać większej liczbie osób.
Skąd pomysł na bloga? Moda, trend, może zazdrość (czytając świetne blogi innych dziewczyn..), ale przede wszystkim chęć pokazania niektórych rzeczy, które wydają się innym może błahe, ale w rzeczywistości są ważne dla nas - dziewczyn, kobiet, mam, córek, wnuczek - rzeczy takich jak nasz wygląd, w każdym wymiarze. To, w jaki sposób podchodzimy do sposobu ubierania się, 'kreowania własnego wizerunku', może wiele mówić o naszej psychice, temperamencie, zwyczajach i obyczajowości.
Przede wszystkim chcę podkreślić, że w tym wypadku nie liczy się kwota pieniędzy wydana na nasz wygląd. W moim otoczeniu mam bardzo różne podejścia do tej kwestii: cześć kupuje regularnie nowe ciuchy, przeważnie w sieciówkach,ale ciągle czują niedosyt, a nawet gdy ubiorą się wystrzałowo, czują się gorsi od pozostałych, część zawsze wybiera tylko te najlepsze marki, wydając przy tym duże pieniądze (myślę, że w tym przypadku to sprawa mentalności), jeszcze inni wybierają tanią odzież, z lepszym lub gorszym skutkiem. 
To co takiego chcę osiągnąć? Słowa klucze to: 
KREATYWNOŚĆ 
POMYSŁOWOŚĆ
ANTYSNOBIZM
DOBRA ZABAWA
KOMBINOWANIE
Od razu podkreślam, to nie jest blog o modzie w czystej postaci - raczej o tworzeniu czegoś nowego, niepowtarzalnego, dostosowywaniu trendów do osobowości i zawartości portfela. Pojawi się również dużo  rzeczy niezwykłych,choć przydatnych w życiu codziennym,  Przy tworzeniu czegoś zawsze słucham ulubionych kawałków, które też będę Wam pokazywać :)
Do zobaczenia i  zapraszam! :) 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz